Sıkça Sorulan Sorular

Kargo

Hangi Nakliye Yöntemleri Mevcuttur?

Mng Kargo ile çalışıyoruz. Cari numaramız 385864024'tür

Uluslararası Gönderim Yapıyor musunuz?

Ürünlerimiz şu an için sadece türkiye içi satışı gerçekleşmektedir.

Paketimi Almam Ne Kadar Sürer?

Ortalama İstanbul ile 600km kadar 1 gün üzeri 2 gündür

Ödeme

Hangi Ödeme Yöntemleri Kabul Edilir?

Tüm yurt içi ve banka kartlarından tek çekim ve taksitli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ön ödemeli kartlardan ödeme alabilirsiniz. Yurtdışı Mastercard ve Visa kartlarından tek çekim şeklinde ödemelerinizi alabilirsiniz.

Enerjik Sporr'dan Satın Almak Güvenli mi?

PayTR, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikası ve alanında tecrübeli personeli ile hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar. PayTR’da Sahtecilik Önleme (Fraud) özellikli hizmetler sunulmaktadır. Altyapımız sahteciliğe (fraud) karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca yapılan tüm ödemeler sahtecilik izleme personelimiz tarafından kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir. PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Sipariş ve İade

Nasıl sipariş verebilirim?

Kolay üyelikle birlikte satın alma ekranındaki fatura bilgilerinizi ilettikten sonra sipariş verebilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim veya Değiştirebilirim?

Daha detaylı bilgi için yardım kısmına gözatabilirsiniz.

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?

Evet siparişlerin takibi açısında üyelik gerektirir.

Siparişimi Nasıl Takip Ederim?

Hesabım sekmesi altındaki siparişlerim kısmında sipariş numaranıza tıklayarak siparişinizin son durumu hakkında bilgi alın

Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

İade ve değişim talep formunu doldurmanız yeterlidir. İade sipariş takip formunun konu alanına göndermiş olduğunuz iadenin takip numarasını iletmeniz gerekmektedir.
Yardım etmek için buradayız ! İletişime Geç

Menü

%d blogcu bunu beğendi: