Enerjik Spor’da Kart Ödeme Güvenliği

PayTR ayrıcalıkları ile;

  • Giriş ücreti, entegrasyon bedeli, listeleme ücreti, aylık, yıllık ücret, işlem başına ücret vb gibi gizli ücretler ile karşılaşmazsınız.
  • Güvenli Altyapı, Sahtecilik Önleme ve Kart Güvenliği özelliklerimiz ile tüm ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.

Banka Logoları

 

PayTR Ödeme Güvenliği kimlere hizmet sunmaktadır?

PayTR 40.000’den fazla işyeri ve bireysel üyeye B2B E-Tahsilat, Sanal POS, Linkle Ödeme, Pazaryeri, Kart Saklama, Mobil POS, Tekrarlayan Ödeme (Abonelik Modeli) ve Havale/EFT, Sahtecilik Önleme (Fraud) hizmetleri sunarak KOBİ’lerin ve bireylerin hayatını kolaylaştırmaktadır.

 

Müşterilerim kart ekstrelerinde hangi açıklamayı görürler?

PayTR üye işyeri iseniz, müşterilerinizin kart ekstrelerinde, destekleyen bankalar için PAYTR / ENERJİK SPOR , alt yapısı hazır olmayan diğer bankalar için PAYTR ODEME şeklinde görünecektir.

Enerjik Spor PayTR güvenli midir?

PayTR, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikası ve alanında tecrübeli personeli ile hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar.

PayTR’da Sahtecilik Önleme (Fraud) özellikli hizmetler sunulmaktadır. Altyapımız sahteciliğe (fraud) karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca yapılan tüm ödemeler sahtecilik izleme personelimiz tarafından kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Sistemimiz üzerinde hiçbir şekilde kart bilgisi barındırılmamaktadır.

Menü

%d blogcu bunu beğendi: