Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Enerjik Spor’da aşağıdaki ödeme seçenekleriyle peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Belirtilenlerin dışındaki ödeme yöntemleri (kapıda ödeme,) Enerjik Spor’da kullanılmamaktadır.

Enerjik Spor’da neden kapıda ödeme kullanılmamaktadır?

Ürün iadelerinde işlem bazlı gidildiğinden dolayı kapıda ödemelerde ücreti kargo firmasının yatırdığı ortalama süre 21 gündür bu durumdan dolayı bekleme süresi oluşmaktadır fakat site üzerinde satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz de ürün iadelerinde ücret iadeleriniz ürün teslim alınmasının ardından anında iade edilir.

 

Ödeme Sayfası

Ödeme Adımları 1

Seçmiş olduğunuz ürünü sepete ekledikten sonra sepetim sayfasına tıklayınız.

Ardından aşağıda örnek olarak gördüğünüz sepetim sayfasındaki ödeme sayfasına git butonuna tıklayınız.

Ödeme Adımları 2

Ödeme sayfasında fatura bilgilerinizi doldurunuz Sözleşmeler sayfasındakini okuyup web sitesini okudum ve şartları kabul ediyorum tikini tıklayınız ardından siparişi onayla butonuna basınız

Ödeme Adımları 3

Ödeme sayfasında bulunan tek çekim, taksitli ödeme (Sitemiz Üzerinde Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı Mevcuttur) Ayrıca Dilerseniz 12 Taksite kadar bankanın belirlediği faiz oranı ile birlikte bilgilerinizi doldurup 3d secure şifrenizin telefonunuza gelmesini bekleyiniz.

Ardından şifrenizi girerek işlemi onaylayınız.

Diğer Ödeme Yöntemlerinde Puan ile ödeme gibi seçeneklerde mevcuttur.

Taksitli Ödeme

Taksitli Ödeme yi seçtikten sonra banka kartınızın adına tıklayın ve istemiş olduğunuz taksit seçeneğini seçin bilgilerinizi doldurmaya devam ederek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Menü

%d blogcu bunu beğendi: