İade ve Değişim

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uyan tüm ürünlerinizi, ürün çıkış tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden değişim yapabilir veya iade edebilirsiniz.

Ürünlerinizi orijinal kutu veya ambalajı ile iade etmelisiniz.

Ürünlerinizi faturası ile birlikte iade etmelisiniz.

İade işlemlerinde kargoda ücret ödememek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Orijinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

Kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Size gelen faturanın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurup ürünle birlikte iade etmeniz gerekir. Faturanız size ulaşmadıysa siparişlerim sayfasından Fatura Örneği İstiyorum butonuna tıklayarak faturanızı talep edebilirsiniz.

Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

Ürününüz bize  ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.

İade veya değişim talebinizi İade ve Değişim Taleplerim sayfasından takip edebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

Satın almış olduğunuz her üründe garanti bulunmamaktadır.

Siparişiniz size tarafımızca sorunsuz olarak ulaştırılmakla görevlidir.

Tüm süreç boyunca takıldığınız tüm durumlarda bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

ÜCRET İADELERİ HAKKINDA

Sitemiz üzerinden satın alınan ürünlerin iadeleri ürün teslim alındıktan sonra aynı gün işleme alınır. Kartınıza yansıması 1-7 iş gününü bulabilir.

Satın aldığınız ürünlerde değişim talep edebilirsiniz. Fabrikasyon bir hata olduğunu düşündüğünüz ürünü teslim alır almaz bize bildirmeniz gerekmektedir.

%100 Müşteri Memmnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli takipçileri için tüm süreçlerini şeffaf gerçekleştirmektedir.

Sevgilerimizle

 

İade & Değişim Talep Formu


    Menü

    %d blogcu bunu beğendi: